Ota yhteyttä!

Autamme mielellämme ohjelmistokehityksen haasteissa.

Ohjelmistokehitys ja palvelut

Teemu Tasanto

Teemu Tasanto Toimitusjohtaja, myynti

teemu.tasanto@atrsoft.com +358 40 767 8920
Olli Murto

Olli Murto Asiakkuusjohtaja, konsultointi

olli.murto@atrsoft.com +358 40 778 4386
Patrick Storberg

Patrick Storberg Projektipäällikkö, julkiset hankinnat

patrick.storberg@atrsoft.com +358 40 839 3100

Ohjelmistotuotteet

Tero Salonen

Tero Salonen Tuotejohtaja, CUSTOMTOOLS

tero.salonen@atrsoft.com +358 44 582 8514
Francois Simon

Francois Simon Myyntipäällikkö, CUSTOMTOOLS

francois.simon@atrsoft.com +358 40 358 4677

Rekrytointi, laskutus, hallinto

Ville Oksanen

Ville Oksanen HR-asiantuntija, rekrytointi

ville.oksanen@atrsoft.com +358 44 275 8444
Janne Koivisto

Janne Koivisto Taloushallinto, laskutus

janne.koivisto@atrsoft.com +358 50 384 6067
Mirva Piippo

Mirva Piippo Kehitysjohtaja

mirva.piippo@atrsoft.com +358 40 354 8130
Katja Toivanen

Katja Toivanen Markkinointijohtaja

katja.toivanen@atrsoft.com +358 40 650 6962

Voit myös pyytää meitä ottamaan yhteyttä.

Minkälaisesta tilanteesta on kyse?

Valinnat(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Tietojasi käytetään ainoastaan yhteydenottopyyntösi hoitamiseen.
Viestisi lähtee meidän yhteiseen sähköpostiin,
josta sopivin ATR-softeri nappaa postin hoidettavakseen.