Ota yhteyttä!

Ohjelmistokehitys ja palvelut

Teemu Tasanto

Teemu Tasanto Toimitusjohtaja, myynti

teemu.tasanto@atrsoft.com +358 40 767 8920
Juhani Siro

Juhani Siro Yhteyspäällikkö

juhani.siro@atrsoft.com +358 40 147 5647
Patrick Storberg

Patrick Storberg Projektipäällikkö, julkiset hankinnat

patrick.storberg@atrsoft.com +358 40 839 3100
Varaa tapaaminen kalenteristamme

Ohjelmistotuotteet

Tero Salonen

Tero Salonen Tuotejohtaja, CUSTOMTOOLS

tero.salonen@atrsoft.com +358 44 582 8514
Francois Simon

Francois Simon Myyntipäällikkö, CUSTOMTOOLS

francois.simon@atrsoft.com +358 40 358 4677
Varaa tapaaminen kalenteristamme

Rekrytointi ja laskutus

Ringa Masalin

Ringa Masalin Henkilöstöjohtaja, rekrytointi

ringa.masalin@atrsoft.com +358 40 502 0285
Janne Koivisto

Janne Koivisto Talouspäällikkö, laskutus

janne.koivisto@atrsoft.com +358 50 384 6067

Tai jätä viesti!

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.